Bláznivý apríl plný podujatí

Dátum pridania: 04. 04. 2017

Apríl je bláznivý nielen v počasí. Počas tohto mesiaca sme si pre vás pripravili niekoľko veselých podujatí, ktoré zabavia a obohatia malých i veľkých. Aby ste vedeli, čo všetko vás v Centro Nitra čaká, pripravili sme pre vás prehľad aprílových podujatí. 

 

HK NITRA - play off promo

Sobota 1.4. od 14.00 - 17.00 hod.

Maskot HK Nitra, Corgi, prišiel na prvého apríla pozvať zákazníkov Centro Nitra na semifinálové zápasy play off. Zákazníci sa mali možnosť odfotografovať s maskotom. Fotogalériu si môžete prezrieť TU

 

Rómovia a remeslá v rámci týždňa rómskej kultúry UKF

Štvrtok 6.4. o 15.00 hod. - 19.00 hod.

Ukážky z remeselnej tvorby kováčov, rezbárov, hudobníkov a rómskych ženských remesiel môžu záujemcovia vidieť vo štvrtok 6. apríla od 15:00 v Centro Nitra. Prezentovať ich budú žiaci Súkromnej strednej školy z Kežmarku s doprovodom hudobnej skupiny Sendreiovci.

 

Centronarodeniny s Emmou Drobnou

Sobota 8.4. od 15.00 - 18.00 hod.

Nezabudnuteľná narodeninová párty s obľúbenými umelcami ako napríklad Emma Drobná. Čaká vás množstvo hier a súťaží, pestrý sprievodný program a samozrejme aj obľúbené maľovanie na tvár. Na jedenástych narodeninách OC Centro Nitra nesmiete chýbať. Nezabudnite si prečítať KOMPLETNÝ PROGRAM podujatia. 

 

Veľkonočné trhy

8.4. - 15.4. od 10.00 - 20.00 hod.

Originálne handmade trhy v OC Centro Nitra už 10 dní pred Veľkou nocou potešia malých aj veľkých. Pozývame vás na nádherné jarné a veľkonočné dekorácie z našich tradičných veľkonočných trhov.

 

Výstava ukryté v dreve

31.3. - 30.4.

V spolupráci s Krajským osvetovým strediskom v Nitre vám v apríli prinášame unikátnu autorskú výstava drevorezby Tibora Lešša pod dohľadom kurátorky Evy Lehoťákovej.

 

Výstava dravce

3.4. – 22.4.

Sedím na vedení a je mi dobre, tak znie podtitul výstavy dravce projektu Life energia. Cieľom je uviesť návštevníka do problematiky vzťahu vtáctva a elektrických vedení a zdôrazniť súvislosť medzi používaním elektriny človekom, vznikom bariér tvorených drôtmi v priestore obývanom vtáctvom a medzi tým, čo tieto bariéry pre vtáctvo znamenajú.

 

Spolu za zdravý a krásny úsmev

Nedeľa 23. 4. 2017 9.00 hod - 19.00 hod.

Spolu za zdravý a krásny úsmev je projekt organizovaný na verejných priestranstvách, námestiach, v obchodných centrách a pod. Projekt študentov zubného lekárstva sa bude konať mimo zdravotníckych zariadení s cieľom dostať sa bližšie k ľuďom a šíriť osvetu v príjemnejšom prostredí ako je zubná ambulancia.

 

Divadelné predstavenie Prišla jar

Sobota 29.4. o 15.00 hod.

Materské centrum Klokanček sa opäť, aj v apríli, predstaví ako Divadielko Svetielko s predstavením pre najmenších Prišla jar. V predstavení sú využívané rôzne hudobné nástroje, hovorené slovo a dôraz je kladený aj na interaktivitu s malým divákom. Rozprávkové divadelné predstavenie je tak vhodné aj pre najmenších.  

 


 

logo_klenoty-aurum.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_subway.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_triola.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_loren.jpg
logo_orion.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_panda.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_quatro-financny-dom.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_missq.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_gallery.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_billa.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_kara-trutnov.jpg