Zážitkový CENTRO víkend: 4 dni plné zábavy, oddychu a zliav

Pripravili sme pre vás 4 dni trvajúci CENTRO víkend plný nových zážitkov, relaxu, ochutnávok, workshopov, súťaží a skvelých nákupov.


Už dlhšie ste si nedopriali oddych a rozmaznávanie? Čoskoro budete mať šancu napraviť to - pripravili sme pre vás 4 dni trvajúci CENTRO víkend plný nových zážitkov, relaxu, ochutnávok, workshopov, súťaží a skvelých nákupov. Na svoje si prídu muži aj ženy rôznych vekových kategórií.

 

„Príď si po svoju zľavovú knižku“ od 15.00 do 18.00 hod.

V OC Centro budeme rozdávať zľavovú kupónovú knižku, ktorú môžete využiť na nákupy so skvelými zľavami. Zľavy bude možné uplatniť vo vybraných prevádzkach iba počas Zážitkového CENTRO víkendu 17.-20.5.2018. Vylepšite si svoj letný šatník rozmanitými kúskami za výhodné ceny.

!POZOR!

Každý, kto počas tohto víkendu nakúpi v minimálnej hodnote 15 € a vyplní súťažný kupón (ten bude k dispozícii pri žrebovacom boxe na mieste konania akcie), bude navyše zaradený do žrebovania o 40 skvelých cien. Výhercov vyžrebujeme v pondelok 21.5.2018. 

ÚPLNÉ PRAVIDLÁ HRY Zážitkový Centro víkend 2018

 

18.5. piatok  „Pánska jazda“  od 16.00 do 19.00 hod.

Piatok bude venovaný najmä pánom - v rámci atrakcií budú pripravené zaujímavé stanovištia a súťaže. Unikátnou bude Barber show (holičstvo Barber shop) a najnovšie vychytávky z oblasti holičského stylingu. Na svoje si prídu aj milovníci dobrého piva, a to počas jeho ochutnávky. Pre súťaživé typy navyše ponúkame súťaž v dvíhaní pivného sudu či v pití tohto zlatistého nápoja. A výhry budú stáť za to!

 

19.5. sobota  „Dámska jazda“ od 10.00 do 18.00 hod.

V sobotu si prídu na svoje najmä dámy. Okrem zliav, ktoré budú aktuálne počas celého víkendu, vás čaká pestrý program. Tešiť sa môžete na beauty stanovištia, na ktorých sa môžete nechať bezplatne nalíčiť a získať odpovede na vaše otázky, týkajúce sa zdravia a krásy. Čaká vás totiž rôznorodé odborné poradenstvo – ako na trendový styling, výber správnej podprsenky či odborné vyšetrenie znamienok kožnou lekárkou. Dámam tiež ponúkneme možnosť namiešať si svoju obľúbenú vôňu telového olejčeka.

 

Súčasťou popoludnia bude aj módna prehliadka, na ktorej sa môžete inšpirovať trendmi pre tohtoročnú letnú sezónu. Tešiť sa môžete aj na ochutnávku kávy, ovocných nápojov, skvelej čokolády a rôznych BIO produktov. Chcete si tento deň navždy zapamätať? Pripravený bude aj fotokútik s možnosťou zvečniť tento zážitkový deň.

Celým programom bude sprevádzať sympatická moderátorka Alena Malchová, známa z obrazovky TV JOJ či z éteru rádia Max. O hudobnú produkciu sa postará známy nitriansky DJ M.O.C.

 

 

 

 


 

logo_u-frantiska.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_datart.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_omega.jpg
logo_gallery.jpg
logo_martinus.jpg
logo_ccc.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_sevt.jpg
logo_samdex.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_panda.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_billa.jpg
logo_adam.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg