Zo školy rovno do praveku! Deti sa v Centre už čoskoro zmenia na lovcov dinosaurov

Úvod septembra sa bude v Centre niesť v znamení dinosaurov! Na čo sa môžete tešiť?


Hoci dinosauri vyhynuli pred miliónmi rokov, vždy pútali ľudskú pozornosť – najmä tú detskú. Aj preto sme sa rozhodli, že deťom spríjemníme nástup do školy práve dinosaurími dňami. Pre rodiny s deťmi je pripravených množstvo zaujímavých workshopov, súťaží a aktivít počas piatich dní! Na čo sa môžete tešiť?

3. september – Jurský park

V deň, keď sa otvoria školské brány, odštartujeme naše hravé dni s dinosaurami. V pondelok (od 10:00 do 16:00) je pre deti pripravená tvorivá dielňa - v rámci nej si budú môcť deti sami vymaľovať a vystrihnúť dinosaurov, ktorých budú následne spoločne lepiť do parku dinosaurov. Popri tom sa naučia najznámejšie názvy dinosaurov z dávnych dôb. Mysleli sme aj na aktívne deti, preto nebude chýbať športové stanovište v podobe prekážkovej dráhy. Úlohou detí bude obísť nebezpečné dinosaury a v cieli nakŕmiť starovekými rastlinami malého triceratopsa. Za splnenie tejto náročnej misie získajú sladkú odmenu.

 

4. september – Lovec dinosaurov

V utorok od 15:00 do 17:00 sa všetky deti premenia na skutočných lovcov dinosaurov! Zabaviť sa môžu s Dino-puzzle, kde si budú môcť s rodičmi alebo s animátorom poskladať jedno z troch rôznych puzzle s motívom dinosaurov. Za splnenie tejto úlohy získajú žetón na špeciálne fotenie – deti sa budú môcť odfotiť so svojím obľúbeným dinosaurom a odniesť si tak domov krásnu spomienku s dino-motívom. K dispozícii bude na fotenie aj klobúk a vesta lovca dinosaurov.

 

5. september - Sopka

V stredu od 15:00 do 17:00 zabavia deti animátori v kostýmoch lovcov dinosaurov. Spoločne s najmenšími budú vyrábať dinosaurov z plastelíny, za pomoci 3D formičiek, ktorých si budú môcť vziať domov na pamiatku. A ako vyhynuli dinosaury? Každých 30 minút si deti budú môcť pozrieť, ako vyzerá erupcia sopky, ktorá bude vyhynutie simulovať. Ak budú chcieť dinosaurov zachrániť, môžu ich umiestniť do bezpečnej vzdialenosti od sopky.

 

6. september – Stratený svet

Vo štvrtok popoludní si môžete s vašimi ratolesťami prezrieť menšiu výstavu skutočných exponátov (skameneliny, hmyz, dinosaurí zub, škrupina z dinosaurieho vajca, ...) i replík lebiek dinosaurích mláďat z doby dinosaurov. Deti sa tiež spolu s animátormi zabavia pri dinosaurom kvíze. Pre najmenších nebudú chýbať ani omaľovánky s dinosaurími motívmi.

 

7. september - Dinosauria olympidáda

V piatok vyvrcholia dinosaurie dni a na deti čaká množstvo skvelej zábavy! Počas celého popoludnia sa deťom budú venovať animátori, takže vy si môžete zatiaľ pohodlne nakúpiť. Na deti bude čakať 5 stanovíšť s rôznymi tematickými súťažami – ich úlohou bude zachrániť dinosaurie vajce, nakŕmiť tyranosaura, prejsť trasu v dinosaurích chodúľoch alebo pomôcť popletenému archeológovi. Za splnenie všetkých úloh deti získajú skvelú odmenu -  symbolickú medailu a dočasné tetovanie s dinosaurími motívmi, ktorým sa budú môcť chváliť nasledujúcich tri až päť dní.

 

Odmeny pre všetkých 

Počas celého týždňa bude prebiehať množstvo súťaží, do ktorých sa budú môcť deti zapojiť - čakajú na nich skvelé ceny od partnerov podujatia: Martinus, ŠEVT, Pepco, Alltoys a DM drogerie. Potešiť svoje ratolesti ale môžu aj rodičia. Ak v dňoch 3.9. - 7.9. nakúpite v našich predajniach v minimálnej hodnote 20 €, získavate nálepky na školský zošit alebo bublifuk, to všetko s dinosaurím motívom. Darček obdržíte po predložení pokladničného dokladu našej hosteske, ktorá bude viditeľne označená.  

 

 

Tešíme sa na vás! 


 

logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_orion.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_sevt.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_samdex.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_triola.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_bata.jpg
logo_gallery.jpg
logo_panda.jpg
logo_billa.jpg
logo_martinus.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_home-credit.jpg