Prvý jarný víkend je tu! Prinášame tipy, ako ho stráviť.

Prinášame niekoľko tipov, ako stráviť najbližšie dva dni voľna.


Prvé marcové dni nám prinesú skutočný závan jari. Vonku už počuť spev vtákov, ortuť na teplomeroch stúpa a zimné bundy postupne nahrádzajú ľahšie kabátiky. Prvý marcový víkend sľubuje príjemné teploty, preto by bola škoda zostať doma. Prinášame niekoľko tipov, ako stráviť najbližšie dva dni voľna.

 

Prechádzka po malebnej Nitre

Počas zimy ste prechádzky zasneženou Nitrou zanedbávali? Vonku je už omnoho príjemnejšie, preto môžete pokojne opustiť teplo domova a vydať sa na potulky mestom pod Zoborom. Nitra ponúka niekoľko možností na nenáročný výlet. Ak budete mať chuť na turistiku, môžete si to s rodinou či priateľmi vyšliapať na Pyramídu, odkiaľ sa pokocháte krásnym výhľadom na celé mesto i priľahlé okolie. S deťmi zasa môžete navštíviť Mestský park, v ktorom sa deti zahrajú a dospelí si môžu vychutnávať slnečné lúče pri pohári kávy. Vynechať by ste nemali ani dominantu mesta Nitriansky hrad. Na prechádzke mestom môžu vaše kroky smerovať aj popri rieke Nitre – naskytnú sa vám tu krásne scenérie, ktoré vás zahrejú pri srdci. (Autor fotografie: Matúš Sándor)

  

Jarné nákupy v Centro Nitra

Aj vy ste si s pribúdajúcimi teplotami uvedomili, že by nebolo na škodu doplniť šatník o nové jarné kúsky? Zamierte do Centro Nitra, kde si už môžete takmer vo všetkých predajniach s módou vyberať najnovšie kúsky z novej jarnej kolekcie. Odporúčame nevynechať predajne, ktoré nikde inde v Nitre nenájdete, len exkluzívne v Centro Nitra. Povinnými zastávkami by mali byť predajne RESERVED, CROPP, CAMAIEU, GALLERY, MEDICINE, UNITED COLORS OF BENNETON, CAMP DAVID, ALAIN DELON, PIERRE CARDIN a mnohé ďalšie. Doprajte si chvíle len pre seba a vyrazte s rodinou či s priateľkami na jarné nákupy do Centro Nitra. Prvý marcový víkend je na to ako stvorený.

 

Divadelný zážitok v DAB Nitra

Zájsť do divadla je investícia, ktorú nikdy neoľutujete – minimálne nie v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Aktuálna divadelná sezóna je totiž plná vynikajúcich predstavení, z ktorých si každý vyberie to svoje. Nechýbajú bláznivé komédie pre tých, ktorí sa v divadle po náročnom dni radi zasmejú, ani adaptácie významných svetových románov pre tých, ktorí nepohrdnú divadelným spracovaním závažnejších spoločenských tém. V spolupráci s Divadlom Andreja Bagara sme pre vás pripravili malý darček – ku každej zakúpenej vstupenke do divadla získate zľavy do vybraných predajní Centro Nitra. Spojte tak príjemné s užitočným a prežite dvojitú radosť – kultúrny zážitok i jarné nákupy v našich predajniach.

 

 

Detská radosť v hernom kútiku

Ak v Centro Nitra začujete detský džavot, ihneď viete, odkiaľ pochádza – z vynoveného detského kútika, ktorý sa teší mimoriadnej obľube u našich najmenších návštevníkov. Pred pár týždňami bol detský kútik kompletne zrenovovaný, pribudli nové možnosti hier pre deti v podobe rôznych preliezačiek, skladačiek, šmykľavky a ďalších herných setov. Ak teda premýšľate, ako stráviť s deťmi víkendové popoludnie, doprajte im možnosť zahrať sa s ďalšími deťmi v detskom kútiku, zatiaľ čo vy si v pokoji oddýchnete v jeho blízkosti. Novinkou je tiež nová predajňa chutných koláčikov Minit, ktorá sa nachádza v bezprostrednej blízkosti detského kútika, preto nebude núdza ani o drobné občerstvenie.  

 

Trávenie chvíľ s priateľmi

Ak ste s priateľmi, nie je dôležité kde ste, pretože ste s tými, na ktorých vám záleží. Ak sa však predsa len vyberiete von s priateľkami alebo partiou kamarátov, majte na pamäti, že i v Centro Nitra nájdete niekoľko možností pre príjemné posedenie. Radi by ste poklebetili s priateľkami pri dobrej káve či koláčiku? Vaše kroky by ste mali namieriť do kaviarne Siestička, ktorá sa nachádza v samom srdci Centra. Ak sa vám počas víkendu nechce príliš variť a radi by ste si dopriali chutné jedlo, zájdite do talianskej reštaurácie Tantal, kde si z bohatej ponuky jedál vyberie skutočne každý. No a pokiaľ máte chuť vyraziť večer za hudbou, odporúčame zájsť do hudobnej kaviarne Music a Cafe, kde majú pre vás okrem drinkov pripravené vždy aj tóny kvalitnej hudby.

 

Prajeme vám príjemný a pohodový víkend!


 

logo_bb-design.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_4f.jpg
logo_kika.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_bepon.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_favab.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_martinus.jpg
logo_pepco.jpg
logo_orion.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_bata.jpg
logo_jysk.jpg
logo_billa.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg