Unikátny pleťový booster v Manufaktura

Dátum pridania: 04. 06. 2019

Od 1. mája pre Vás Manufaktura pripravila ďalšie krásne jarné novinky, ktoré rozširujú obľúbený rad sedmokráska. Jednou z noviniek je aj unikátny pleťový booster.

Reprezentant anti-agingových moderných kozmetických trendov a súčasný hit v starostlivosti o pleť. Unikátny pomocník, ktorý je doslova nabitý vysokým obsahom prírodných aktívnych látok pre omladenie pleti. Jeho výnimočné vlastnosti potvrdila aj vykonaná klinická štúdia a teraz môžete jeho skvelé účinky vyskúšať aj Vy, priamo na vlastnej koži.

Hoci ide o veľmi ľahké sérum bez parfumácie, jeho sila spočíva v silnej koncentrácii veľmi účinných ingrediencií (93,9% je prírodného pôvodu). Dlhodobo redukuje vrásky, poskytuje pleti okamžitý lifting a zvyšuje jej pružnosť, obnovuje ochrannú vrstvu pokožky a výrazne prispieva k jej dlhodobej hydratácii.

Tak sa stavte a presvedčte sa na vlastnej koži. K dispozícii sú samozrejme testery a vzorky na vyskúšanie. Tešíme sa na Vás!

 

Face Booster

Since May 1 Manufaktura has prepared further beautiful spring news spreading the popular Daisy cosmetic range. One of them is our unique face booster.

A representative of modern anti-aging cosmetic trends and the latest skincare blockbuster. It is a unique companion which is literally charged with a high content of natural active substances for skin rejuvenation. Its extraordinary qualities are proved by a clinical study and you can try these amazing effects directly on your own skin too.

Even though it is very light fragrance-free serum, its power consists in strong concentration of very effective ingredients (93.9% of them has natural origin). Face booster reduces wrinkles in the long term, it provides skin with immediate lifting effect, increases its elasticity, restores protective skin layers and hydrates the skin in the long term.

So, drop by and try it on your own skin. Testers and samples are available for you. We are looking forward to meet you!


 

logo_tescoma.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_adam.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_panda.jpg
logo_billa.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_bepon.jpg
logo_bata.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_talianka.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_subway.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_klenoty-trend.jpg
logo_datart.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_orion.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_jysk.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_royal-press.jpg