Centro Nitra sa v sobotu premení na ľadové kráľovstvo, chýbať nebude ani Mikuláš.

Dátum pridania: 05. 12. 2019

V Centro Nitra si každoročne pripomíname sviatok sv. Mikuláša. Inak tomu nebude ani tento rok – pre deti a rodičov sme pripravili rozprávkové popoludnie plné piesní, tanca a zábavy. Tešiť sa môžete na interaktívny muzikál pre deti, inšpirovaný obľúbenou detskou rozprávkou Ľadové kráľovstvo. Nebude však chýbať ani tradičný Mikuláš s čertom a anjelom, ktorý odmení všetky poslušné deti.

Centro Nitra sa premení na Ľadové kráľovstvo

Zrejme niet dieťaťa, ktoré by nepoznalo rozprávku Ľadové kráľovstvo. Animák, ktorý v roku 2013 ovládol kiná, si už krátko po svojej premiére získal srdcia miliónov detí po celom svete. Pred pár dňami sa dostala do kín jeho druhá časť, a tak už tušíme, čo si budú mnohé deti priať pod vianočný stromček.

Aj vďaka obľúbenosti Ľadového kráľovstva sme sa rozhodli priniesť do Centro Nitra interaktívny muzikál pre deti, s rovnomenným názvom animovanej rozprávky.  Ústrednými postavami muzikálu sú sestry Elsa, ktorú stvárni Lenka Debnárová, moderátorka TV Markíza, a Anna, ktorú si zahrá muzikálová herečka Katarína Ivanková. Obe predstaviteľky hrdiniek sú nielen skvelé muzikálové herečky, ale aj vynikajúce speváčky. Naživo preto zaspievajú originálne pesničky z rozprávky, medzi nimi aj titulnú pieseň Von to dám, ktorá bola ocenená Oscarom. Nebude chýbať ani najobľúbenejšia postavička – snehuliak Olaf v nadživotnej veľkosti.

Príde škriatok i kúzelník

K čaru Vianoc neodmysliteľne patria aj škriatkovia, ktorí usilovne pomáhajú Mikulášovi s prípravou balíčkov pre všetky poslušné deti. Jedného škriatka privítame aj v sobotu popoludní v Centro – jeho meno je škriatok Jaro. Deti nielen zabaví, ale prezradí im aj vianočné tajomstvo. A pretože Vianoce sú časom zázrakov, pozvali sme si aj kúzelníka, aby nám zopár čarov ukázal. Kúzelník Peter predvedie deťom magické čísla, vďaka ktorým si mikulášske popoludnie u nás určite zapamätajú.

Poslušné deti poteší Mikuláš

Čo by to bolo za mikulášske popoludnie bez hlavného aktéra, milého deduška s bradou v červenom kostýme? Mikuláša sme napokon presvedčili, aby si na dlhej ceste zo severného pólu urobil zastávku aj v Nitre, pretože sa dozvedel, že tu žijú najposlušnejšie deti na svete. Rozhodol sa teda, že sa o tom predsa len príde presvedčiť a privezie so sebou aj balíčky. Nepríde však sám, pomocníkov mu budú robiť čert s anjelom.

Kto si však bude chcieť od Mikuláša balíček prevziať, bude musieť niečo zarecitovať alebo zaspievať. Odporúčame teda deťom, aby si do soboty premysleli, čím potešia drahého Mikuláša a naučili sa naspamäť jednoduchú riekanku či pesničku. Aby si deti odniesli na vianočné popoludnie pamiatku, budú sa môcť s Mikulášom na pódiu aj odfotiť.

Mikulášske popoludnie podporili venovaním darčekov predajne: 

Lekáreň Benu
ROBEL
FAVAB
BELDA SPORT
Loco Burgers and Sandwiches
Tescoma
Klenoty TREND
United Colors of Benetton
ALLTOYS
DATART

Odmena nielen pre deti

Aby sme však neodmeňovali len deti, máme tip aj pre dospelých. Do 23. decembra prebieha v Centro Nitra veľká nákupná súťaž, v ktorej rozdávame nákupné poukážky v hodnote až 4 500 €! Nakúpte v ktorejkoľvek predajni Centro Nitra (s výnimkou potravín, reštauračných a kaviarenských služieb) v minimálnej hodnote 50 € a ste v hre o 90 nákupných poukážok v hodnote 50 €. Stačí predložiť pokladničný blok z nákupu v stánku pri baliacej službe, opečiatkovať získaný kupón v predajni, kde bol nákup uskutočnený a vhodiť kupón do súťažnej urny. 

 Najbližšie žrebovanie výhercov bude prebiehať už 8. decembra, následne aj 16. decembra 2019 a 8. januára 2020.

Veľa šťastia!

 

 

 

 


 

logo_prima-banka.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_orion.jpg
logo_united-colors-of-benetton.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_minit-bakery.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_orange.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_4f.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_bepon.jpg
logo_kika.jpg
logo_steffel.jpg
logo_brloh.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_subway.jpg
logo_jysk.jpg