Vianoce v Centro Nitra sú plné odmien

Dátum pridania: 20. 12. 2019

Adventné obdobie v nákupnom centre je úplne iné ako v bežné dni počas roka. Atmosféra je o čosi útulnejšia a nakupovanie sa mení na radosť, pretože pod vianočným stromčekom máme jedinečnú možnosť prekvapiť naraz všetkých našich blízkych. V Centro Nitra nám záleží na tom, aby ste sa počas vianočných nákupov cítili príjemne a vnímali, že nákupné centrum nie je nutným zlom, ale priestorom, v ktorom môžete tráviť aj svoj voľný čas. Pred Vianocami sme preto pre vás pripravili niekoľko užitočných lákadiel.

 

Vianočná výzdoba

Každoročne si dávame záležať na vianočnej výzdobe, ktorú pripravujeme už od konca novembra. Ide o začiatok čarovného predvianočného obdobia, a tak by ste sa mali v Centro Nitra aj cítiť. Tento rok sme stavili na obľúbenú zlato-bielu kombináciu, ktorá evokuje výnimočnosť vianočných sviatkov. Dominantným prvkom výzdoby je vianočný stromček s betlehemom, v ktorom nájdete Jozefa i Máriu. Stromček umiestnený v srdci Centra zároveň môže slúžiť ako fotokútik – dospelí i deti sa pri ňom môžu odfotiť a získať tak peknú vianočnú spomienku.

 

Detský strážený kútik

Nakupovanie vianočných darčekov dá občas poriadne zabrať, najmä, ak tento proces absolvujete aj so svojimi netrpezlivými ratolesťami. Pripravili sme preto špeciálny detský strážený kútik, vďaka ktorému môžete nakupovať bez zhonu a vaše deti sa zatiaľ budú venovať tvorivým aktivitám pod dohľadom animátorov. Kútik je k dispozícii do 22. decembra v čase od 15:30 do 18:30. Stačí predložiť pokladničný blok z akéhokoľvek nákupu v Centro Nitra a vaše deti vám postrážime po dobu 1 hodiny. Upozorňujeme však, že počet detí v detskom kútiku je limitovaný – maximálny počet je 10.

 

Súťaž o darčekové poukážky

Kto by nesníval o tom, že sa mu peniaze za nákup vrátia späť? Presne toto sa vám môže stať, ak sa zapojíte do vianočnej súťaže s Centro Nitra. Rozdávame až 90 nákupných poukážok v hodnote 50 €. Spolu teda rozdáme 4 500 €! Nakúpte v ktorejkoľvek predajni Centro Nitra (s výnimkou potravín, reštauračných a kaviarenských služieb) v minimálnej hodnote 50 € a predložte pokladničný blok z nákupu v stánku pri baliacej službe. Získaný súťažný kupón je potrebné opečiatkovať v predajni, kde bol nákup uskutočnený, a vhodiť späť do súťažnej urny. Posledné žrebovanie výhercov bude prebiehať 8. januára 2020.

 

Vianočné mestečko

V srdci Centro Nitra nájdete aj tento rok vianočné mestečko, ktoré poteší milovníkov hand made tvorby. Nájdete v ňom lokálnych predajcov so všakovakými výrobkami, ktoré sa neodmysliteľne spájajú s Vianocami. V stánku občianskeho združenia Podaj mi ruku nájdete rôzne ručne vyrábané dekorácie – kúpou týchto výrobkov zároveň podporíte organizáciu, ktorá pomáha ľuďom v núdzi.

Stánok p. Miroslava Valachyho ponúkne medovinu, ručne šité obrusy i keramiku. Pani Viera Krajčiová vás, podobne ako každý rok, poteší predajom vyšívaného oblečenia a doplnkov. Od Flowers Nitra si môžete zakúpiť vianočné dekorácie i rôzne voňavé sviečky a ak máte radi ozdobné predmety s keramiky, určite neobíďte stánok pani Heleny Baráthovej. Ak hľadáte niečo, čo vás v zime poriadne zahreje, na svoje si prídete v stánku Ovečkovo, kde nájdete množstvo rôznych výrobkov z ovčej vlny.

 

Baliaca služba

Ako odmenu za nákup u nás vám je k dispozícii až do 23. decembra baliaca služba, ktorú nájdete pri hlavnom vianočnom stromčeku. Stačí predložiť pokladničný blok z nákupu v jednej z predajní Centro Nitra a vianočný darček profesionálne zabalíme úplne zadarmo! Baliaca služba je k dispozícii každý deň od 15:00 do 19:00. 

 

Otváracie hodiny

Odporúčame, aby ste si všetko potrebné pre vaše pokojné Vianoce nakúpili v predstihu, pretože počas hlavných vianočných sviatkov bude Centro Nitra zatvorené. Prinášame prehľad otváracích hodín:

 

Prajeme vám príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu vašich najbližších. 

 

 


 

logo_orange.jpg
logo_adam.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_brloh.jpg
logo_tussi.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_reserved.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_4f.jpg
logo_favab.jpg
logo_subway.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_klenoty-trend.jpg
logo_orion.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_omega.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg