MANUFAKTURA je unikátny 100% český koncept značkových predajní s vlastnou originálnou kozmetikou a doplnkami  pre jedinečné domáce kúpele. Prečo vlastne domáce kúpele ..? Žijeme v uponáhľanej dobe plnej stresu, napätia a zhonu.

Príjemný rituál domácich kúpeľov so zapálenou sviečkou, vonným kúpeľom, osviežujúcou sprchou, masážou, šálkou čaju alebo iným spôsobom rozmaznávania pomôže odpútať sa od denných problémov, dosiahnuť fyzickú a psychickú úľavu a na chvíľku si oddýchnuť. Originálne a vysoko kvalitné receptúry výrobkov využívajú priaznivé účinky tradičných českých prírodných ingrediencií - českého piva a chmeľových výťažkov, karlovarskej žriedlovej soli, vína a výťažkov z viniča, marhúľ, sliviek a iného ovocia a bylín typických pre našu krajinu.

Atraktívne doplnky pre domáce kúpele - čaje, sviečky, masážne pomôcky, porcelán atď. sú vyrábané na zákazku v spolupráci s tradičnými, kvalitnými českými výrobcami, ktorých Manufaktura vždy uprednostňuje pre svoju spoluprácu.

 

MANUFAKTURA is an exceptional 100% Czech concept of brand name stores with its own original cosmetic products and accessories for unique home spa. Why home spa? We live in a fast-moving world, in stress, tension and rush. A pleasant rite of home spa accompanied with a lit candle, scented bath, refreshing shower, massage, a cup of tea or another way of pampering yourself helps forget daily problems, reach physical and mental relief and  simply relax for a while.

Formulae of the original and high quality products exploit beneficial effects of traditional Czech natural ingredients - Czech beer and hop extract, Carlsbad thermal spring salt, wine and grapevine extract, apricot, plum and other fruits and herbs typical of our country.

Attractive home spa accessories, i.e. tea, candles, massage tools, porcelain and others, are custom-made in collaboration with traditional top quality Czech manufacturers who are always given preference for cooperation with Manufaktura.Máme pre vás zimné zľavy v Manufakture

Dátum pridania: 08. 01. 2020

Vianoce ubehli ako voda a všetky darčeky už boli rozbalené, ale nesmúťte. Spríjemnite si mrazivé januárové dni poctivou českou kozmetikou Manufaktura inšpirovanou prírodou.

Premeňte svoju kúpeľňu na malé domáce kúpele a užite si hrejivú relaxáciu za skvelé ceny. Nechajte sa objať hrejivo iskrivou brusnicou, starajte sa o svoju pleť produktmi s obsahom omladzujúcej ruže a nezabudnite s ošetrujúcou kozmetikou ani na svojich mužov. 26. decembra odštartovali v Manufakture zimné zľavy.

Kúpte vybrané produkty výhodnejšie až do 31. januára 2020.

Tak neváhajte a urobte si radosť voňavou kozmetikou za super ceny!

logo_michell-fashion.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_favab.jpg
logo_adam.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_medicine.jpg
logo_anipet.jpg
logo_billa.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_klenoty-trend.jpg
logo_kika.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_4f.jpg
logo_gallery.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_bepon.jpg
logo_robel.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_steffel.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_prima-banka.jpg