Štyri dni plné zážitkov!


Pripravili sme pre vás 4 dni trvajúci CENTRO víkend plný nových zážitkov, relaxu, ochutnávok, workshopov, súťaží a skvelých nákupov.

 

17.5. štvrtok až 20.5. nedeľa  „Príď si po svoju zľavovú knižku“ od 15.00 do 18.00 hod.

V OC Centro budeme rozdávať zľavovú kupónovú knižku, ktorú môžete využiť na nákupy so skvelými zľavami. Zľavy bude možné uplatniť vo vybraných prevádzkach iba počas Zážitkového CENTRO víkendu 17.-20.5.2018.

 

Každý, kto počas tohto víkendu nakúpi v minimálnej hodnote 15,- EUR a vyplní súťažný kupón (ten bude k dispozícii pri žrebovacom boxe na mieste konania akcie), bude navyše zaradený do žrebovania o skvelé ceny. Výhercov vyžrebujeme v pondelok 21.5.2018.

 

18.5. piatok  „Pánska jazda“  od 16.00 do 19.00 hod.

Piatok bude venovaný najmä pánom - v rámci atrakcií budú pripravené zaujímavé stanovištia a súťaže. Unikátnou bude Barber show (holičstvo Barber shop) a najnovšie vychytávky z oblasti holičského stylingu. Na svoje si prídu aj milovníci dobrého piva, a to počas jeho ochutnávky. Pre súťaživé typy ponúkame súťaž v dvíhaní pivného suda či v pití tohto zlatistého nápoja. A výhry budú stáť za to!

 

 

19.5. sobota  „Dámska jazda“ od 10.00 do 18.00 hod.

V sobotu si prídu na svoje najmä dámy. Okrem zliav, ktoré budú aktuálne počas celého víkendu, vás čaká pestrý program. Tešiť sa môžete na beauty stanovištia, na ktorých sa môžete nechať bezplatne nalíčiť a získať odpovede na vaše otázky týkajúce sa zdravia a krásy. Čaká vás totiž rôznorodé odborné poradenstvo – ako na trendový styling, výber správnej podprsenky či odborné vyšetrenie znamienok kožnou lekárkou. Dámam tiež ponúkneme možnosť namiešať si svoju obľúbenú vôňu telového olejčeka. Súčasťou popoludnia bude aj módna prehliadka, na ktorej sa môžete inšpirovať trendmi pre tohtoročnú letnú sezónu.  Tešiť sa môžete aj na ochutnávku kávy, ovocných nápojov,  skvelej čokolády a rôznych BIO produktov. Chcete si tento deň navždy zapamätať? Pripravený bude aj fotokútik s možnosťou zvečniť tento zážitkový deň.

 

Celým programom bude sprevádzať sympatická moderátorka Alena Malchová, známa z obrazovky TV JOJ či z éteru rádia Max.

O hudobnú produkciu sa postará známy nitriansky DJ M.O.C.

 

ÚPLNÉ PRAVIDLÁ HRY Zážitkový Centro víkend 2018


 

logo_kara-trutnov.jpg
logo_omega.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_loren.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_happy-grill.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_bepon.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_tussi.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_billa.jpg
logo_favab.jpg
logo_quatro-financny-dom.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_denim-style-house.jpg
logo_brloh.jpg