Exkluzívne prvá v Nitre: Predajňa KIKA otvorí už o pár dní

Pôjde o prvú predajňu tejto značky v Nitre a piatu predajňu KIKA v rámci Slovenska.

Už o pár dní sa môžete v Centro Nitra tešiť na otvorenie novej predajne KIKA, ktorá svoje brány otvorí 16. septembra. Pôjde o prvú predajňu tejto značky v Nitre a piatu predajňu KIKA v rámci Slovenska.
 

47 rokov na medzinárodnom  trhu

História značky KIKA sa začala písať v roku 1973, kedy bol otvorený prvý obchodný dom vo Viedni. Netrvalo dlho a značka sa stretla s medzinárodným úspechom. Dnes spoločnosť poskytuje kompletný sortiment nábytku a bytových doplnkov, ktoré zodpovedajú najnovším trendom. Nákupcovia spoločnosti KIKA navštevujú dôležité medzinárodné veľtrhy, aby mohli svojim zákazníkom priniesť tie najštýlovejšie bytové riešenia.
 
Doposiaľ mala spoločnosť zastúpené svoje predajne v štyroch mestách na Slovensku - v Bratislave, v Košiciach, v Poprade a v Banskej Bystrici. Najnovšie pribudne predajňa nábytku KIKA práve v Nitre. „Nitra je pre nás strategické mesto s narastajúcou kúpnou silou. Množstvo obyvateľov Nitry jazdilo viac než 10 rokov pre nábytok a bytové doplnky do bratislavského obchodného domu KIKA. Sme veľmi radi, že teraz prichádzame bližšie k našim zákazníkom,“ uviedol Generálny riaditeľ KIKA Nábytok pre Českú a Slovenskú republiku, pán Jakub Střeštík.
 
Podobne ako iné predajne, aj nitrianska KIKA ponúkne v priestoroch Centro Nitra svojim zákazníkom širokú ponuku nábytku a bytových doplnkov. Pod heslom „Všetko pod jednou strechou“ ponúkne tiež spektrum služieb ako zameranie kuchyne na mieru, odborná montáž, doprava alebo šitie na zakázku.
 
Novootvorená predajňa KIKA sa bude nachádzať vedľa predajne potravín BILLA. Príprave oboch predajní predchádzalo zatvorenie dočasných potravín po supermarkete Hypernova a presun ďalších susediacich predajní do iných priestorov. Vznikla tak rozľahlá plocha, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou. Predajňa sa pýši novými podlahami, novým osvetlením a súčasťou predajne sú i nové kancelárie a rozsiahle skladové priestory.
 

Otváracia párty už tento víkend!

Slávnostné otvorenie predajne KIKA sa uskutoční v sobotu 16. septembra. Počas celého víkendu bude prebiehať množstvo sprievodných akcií. Okrem exkluzívnych zliav na vybrané produkty a sortimentné skupiny budú môcť návštevníci súťažiť o darčekové karty na nákup v KIKA v celkovej hodnote 5000 EUR. Pre prvých 200 zákazníkov je pripravená poukážka v celkovej hodnote 10 EUR. Chýbať nebude ani skákací hrad pre deti a pre návštevníčky zasa služby profesionálnych kozmetičiek značky Mary Kay. Pridajte sa do udalosti TU!
 

Prečo by ste nemali zmeškať otvorenie novej predajne KIKA?

„Vo všetkých mestách, kde má reťazec KIKA Nábytok svoje predajne, je množstvo zákazníkov, ktorí sú predajniam KIKA verní a ktorí sa stále vracajú. KIKA Nábytok udáva trendy, ponúka výrobky radu svetových i lokálnych výrobcov a v neposlednom rade garantuje vysokú kvalitu ponúkaného tovaru. KIKA Nábytok je synonymom pre zážitkové inšpiratívne nakupovanie nábytku a bytových doplnkov. KIKA je partnerom pre všetkých, ktorí túžia po krásnom a útulnom bývaní,“ dodáva na záver p. Střeštík.
 

Zaujímavosti o novej predajni 

  • Ide o prvú jednoposchodovú predajňu KIKA na Slovensku 
  • Prvá KIKA predajňa v rámci obchodného centra na Slovensku (všetky ostatné obchodné domy KIKA sú samostatne stojacie budovy)
  • Prestavba trvala 99 dní 
  • Na stavbe sa vystriedalo celkom 94 pracovníkov z 12 profesií
  • Celková plocha predajne KIKA v Nitre je 6238 m2


 

logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_robel.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_pepco.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_subway.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_kadernictvo-klier.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_favab.jpg
logo_orange.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_gatta.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_klenoty-aurum.jpg
logo_4f.jpg