Deň športu s HK Nitra sa blíži!

Dátum pridania: 22. 11. 2017
Túžia vaše deti stať sa profesionálnym športovcom alebo len radi vo voľnom čase športujú? Potom by ste nemali zmeškať Deň športu, ktorý sa uskutoční už túto nedeľu, 26. novembra. Je sa rozhodne na čo tešiť!
 

Deň športu s HK Nitra

Deň športu je venovaný všetkým deťom, ktoré si chcú vyskúšať prácu športovca – hokejistu a preveriť zábavným spôsobom svoje športové schopnosti. Pripravené budú stanovištia s rôznymi športovými úlohami: prvou disciplínou bude streľba na otvory, druhou disciplínou hokejová streľba na terče a tretia disciplína bude prebiehať za pomoci dvoch mini hokejových bránok. To všetko pod dohľadom skúsených hokejistov z HK Nitra.
 
Deti si tak budú môcť nielen vyskúšať, že byť športovcom je občas poriadna drina, ale aj stretnúť svojich hokejových idolov a zažiť ich „koučovanie“ na vlastnej koži. Lákadlom bude nepochybne aj Air hockey atrakcia, pri ktorej sa môžu zabaviť malí i veľkí.  
 
Nezabudli sme však ani na dievčatá, ktoré budú mať k dispozícii špeciálne stanovište s roztlieskavačkami. S tými si budú môcť vyskúšať jednoduchú choreografiu, ktorú možno efektne použiť na ktoromkoľvek športovom zápase.
 

Nebudú chýbať hudba a tanec

Počas popoludnia si budete môcť vychutnať aj tanečné vystúpenia mažoretiek I.NIMA Nitra. Ide o prvé nitrianske mažoretky, ktoré predvádzajú svoje tanečné umenie už 20 rokov. Okrem nich však bude Deň športu spríjemňovať hudbou aj DJ M.O.C., známy nitriansky DJ, ktorý hrá výlučne z vinylových platní, a to piesne rôznych žánrov z celého sveta.
 

Súťaže o atraktívne ceny

A keďže deti sú v športe mimoriadne súťaživé, pripravili sme si pre ne súťaž o skutočne atraktívne ceny. Všetky deti obdržia hraciu kartičku a ich úlohou bude zbierať na jednotlivých stanovištiach pečiatky. Po úspešnom absolvovaní všetkých športových disciplín sa môžu vyplnenou kartičkou zapojiť do zlosovania o ceny, ktoré prebehne v závere podujatia.
 
Súťažíme o skvelé ceny v hodnote niekoľko stoviek eur! Deti môžu získať hodnotné športové ceny či darčekové balíčky od partnerov podujatia BELDA SPORT, EXISPORT, 4F, PEPCOBENU Lekáreň.
 
Počas celého dňa môžete tiež využiť zľavy v uvedených predajniach: 
 

Autogramiáda hokejistov

Súčasťou podujatia bude aj autogramiáda hokejistov HK Nitra, ktorá bude prebiehať od 17:30. Podpis môžete získať od Karola Koríma, Matúša Raisa, Juraja Šišku a Daniela Rzavského. Nebude chýbať ani maskot Corgi, ktorý sa rád odfotí s každým fanúšikom HK Nitra. 
 
Tešíme sa na vašu návštevu! 


 

logo_panda.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_missq.jpg
logo_ccc.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_exi-sport.jpg
logo_pepco.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_4f.jpg
logo_obecne-siete.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_tussi.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_exisport.jpg
logo_ro-ma.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_martinus.jpg