Pridajte sa do N-klubu a využívajte zľavy na nákup!

N-klub – klub ľudí, ktorí sa k nám radi opakovane vracajú, majú záujem o informácie o dianí v Centre a milujú výhodné nakupovanie.


Vážime si verných zákazníkov a chceme ich odmeniť. Aj preto sme vytvorili N-klub – klub ľudí, ktorí sa k nám radi opakovane vracajú, majú záujem o informácie o dianí v Centre a milujú výhodné nakupovanie.

Získajte zdarma členstvo

Zaregistrovať sa do N-klubu je úplne jednoduché! Stačí zájsť na našom webe do sekcie N-KLUB a v ľavom stĺpci vyplniť registračné údaje. Pomocou nich sa prihlásite do svojho konta, v ktorom budete mať prehľad o aktuálnych zľavách. Registrácia je bezplatná a nezaberie vám viac ako minútku vášho času. Stačí, ak vyplníte základné údaje a stanovíte si heslo, prostredníctvom ktorého sa budete do konta prihlasovať.

 

Čo získam, ak sa zaregistrujem do N-Klubu?

 

     1. Pravidelný prehľad o podujatiach a zľavách

V N-klube Vás budeme pravidelne informovať o rôznych zľavách v našich predajniach. Po začatí ich platnosti vás upozorníme e-mailom, aby ste mali aktuálny prehľad a mohli ich ihneď využiť pri nákupe. Okrem toho budete pravidelne informovaní o pripravovaných podujatiach v Centre, a to prostredníctvom mesačného newslettra. Prehľad zliav si však môžete pozrieť kedykoľvek, prihlásením sa do konta N-klubu.

 

      2.  Špeciálne zľavové kupóny len pre verných

Zľavy vo vašom konte N-klubu budú mať podobu špeciálnych zľavových kupónov. Tie budú pravidelne aktualizované a obmieňané. Každý kupón je možné použiť len jednorázovo. Stačí ho predložiť v predajni, na ktorú sa zľava na kupóne vzťahuje, a výhodný nákup je váš! Zľavové kupóny budú k dispozícii len pre členov N-klubu, ktorí budú o zľavách pravidelne informovaní prostredníctvom e-mailu.

 

Pre koho je N-klub určený?

Absolútne pre každého! Nerozhoduje pohlavie, vek a ani bydlisko. N-klub je tu pre všetkých, pre ktorých je Centro Nitra ideálnou voľbou pri nákupoch alebo stretnutiach s priateľmi. Zaregistrujte sa do N-klubu ešte dnes a využite skvelé zľavy, s ktorými nakúpite výhodnejšie!

 

Čo vás čaká v Centre počas marca?

Moja NAJ kniha

17. marec 

Marec je mesiac knihy, preto niet lepšieho spojenia pre knižné podujatie ako kníhkupectvo Martinus a Krajská knižnica Karola Kmeťka v Nitre. Počas tohto dňa sa budú môcť deti zapojiť do tvorivých dielní, v ktorých si budú vyrábať kreatívne záložky do knihy. Nebude chýbať kurz kreatívneho písania, interaktívne divadlo pre deti na motívy slovenskej ľudovej rozprávky a zážitkové čítanie. Súčasťou podujatia bude výstava "Moja NAJ kniha", ktorá je určená pre deti aj dospelých. Každý, kto si prinesie svoju najobľúbenejšiu knihu bude zaradený do žrebovania o skvelé ceny. Žrebovanie sa uskutoční priamo na mieste po skončení akcie.

 

Veľkonočné trhy

24. - 31. marec

Koncom marca očakávame Veľkú noc, preto sa môžete aj tento rok tešiť na Veľkonočné trhy v Centre. Už tradične tu nájdete originálnych výrobcov, ktorí vám ponúknu všetko, čo by vám počas Veľkej noci rozhodne nemalo chýbať.

 

Výstava „Parta moja, parta“

Počas marca sa môžete tešiť na unikátnu výstavu Krajského osvetového strediska, v rámci ktorej bude vystavená kolekcia dobových fotografií. Tie zobrazujú ľudové kroje, v ktorých sa v 20. storočí vydávali dievčiny za svojho milého. Fotografie pochádzajú z viacerých obcí pod Zoborom, napríklad z Čechyniec, Branču či Veľkého Cetína.

 

 


 

logo_exisport.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_4f.jpg
logo_datart.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_robel.jpg
logo_brloh.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_dm-drogerie-markt-2.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_anipet.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_samdex.jpg
logo_subway.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_bijou-brigitte.jpg
logo_kika.jpg