Kalendár podujatí: Na čo sa môžete tešiť?

Na čo sa môžete tešiť do konca školského roka? Pripravili sme pre vás sumár najbližších podujatí.


Ani počas jari Centro Nitra nezaháľa! Pravidelne vám v priestoroch nákupného centra prinášame rôzne možnosti na trávenie voľného času - podujatia pre deti, aktivity pre rodiny s deťmi, výstavy, workshopy, divadielka, tvorivé dielne a mnoho ďalšieho. Na čo sa môžete tešiť do konca školského roka? Pripravili sme pre vás sumár najbližších podujatí.

GARDENIA EXPO - výstava Krajina 

19. – 22.4.

V týchto dňoch prebieha jedna z najobľúbenejších výstav na výstavisku Agrokomplex – Gardeniu. Počas víkendu sme sa preto rozhodli tematicky podporiť výstavu Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva SPU v Nitre s názvom KRAJINA, ktorá má informačno-výtvarný charakter. Zámerom výstavy je potlačiť stereotypné vnímanie zamerania fakulty a odprezentovať ju nielen budúcim študentom, ale i širokej verejnosti. Jednotlivé panely informujú o celej škále oblastí, ktorými sa študenti a učitelia jednotlivých katedier zaoberajú. Výstava bude koncipovaná netradične – súčasťou expozície budú potlačené plachty, samostatne stojace bloky, maliarske stojany či televízia. Nebudú chýbať práce študentov, rôzne výskumy ani živé modely.

 

Spolu za zdravý a krásny úsmev Roadshow

22.4.

Projekt organizuje Slovenský spolok študentov zubného lekárstva, pretože sa ako budúci lekári cítia zodpovední za ústne zdravie ľudí. Poslaním projektu je zvýšiť povedomie o ústnej hygiene, zdôrazniť potrebu prevencie a v neposlednom rade aj naučiť ľudí správnu techniku čistenia zubov. Počas akcie máte možnosť využiť možnosť zaškolenia sa v oblasti ústnej hygieny. Jedna inštruktáž trvá približne 30 minúť a počas nej si reálne precvičíte techniku čistenia zubov. Každý vyškolený účastník získa navyše jednu zubnú kefku zdarma. Hlavnou myšlienkou celého projektu, ktorý sa realizuje na verejných priestranstvách je "Keď neprídu pacienti do ambulancie, musia vyjsť lekári do ulíc."

 

Týždeň rómskej kultúry

23.4.

Ústav romologických štúdií Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre sa pri príležitosti Medzinárodného dňa Rómov rozhodol zorganizovať inšpiratívne podujatie Rómovia v Centro Nitra. Od 15:00 bude prebiehať prezentácia rómskej tradičnej i modernej hudby, ktorú zahrajú známi hudobníci Sendreiovci. Súčasťou podujatia bude aj workshop rómskeho remesla a módna prehliadka žiačok Súkromnej strednej školy v Kežmarku. Podujatie je organizované v rámci Týždňa rómskej kultúry v Nitre.  

 

Zážitkový Centro víkend

17. – 20.5.

Pripravili sme pre vás 4 dni plné nových zážitkov, relaxu, ochutnávok, workshopov, súťaží a skvelých nákupov. Počas celého víkendu vás čaká množstvo zliav v podobe kupónovej knižky, ktorej zľavy si môžete uplatniť vo vybraných prevádzkach počas uvedených dní. Navyše každý, kto počas tohto víkendu nakúpi v minimálnej hodnote 15,- EUR a vyplní súťažný kupón, bude zaradený do žrebovania o skvelé ceny.

Piatok (18.5.) bude venovaný najmä pánom - v rámci atrakcií budú pripravené zaujímavé stanovištia a súťaže. Unikátnou bude Barber show, na svoje si prídu aj milovníci dobrého piva a pre súťaživé typy ponúkneme zaujímavé súťaže o skvelé ceny! Sobota (19.5.) bude patriť zasa dámam - tešiť sa môžete na rôzne beauty stanovištia, na ktorých sa môžete napríklad nechať bezplatne nalíčiť alebo získať odborné poradenstvo v oblasti zdravia a krásy. Súčasťou popoludnia bude aj módna prehliadka, na ktorej sa môžete inšpirovať trendmi pre tohtoročnú letnú sezónu. Nebudú chýbať rôzne ochutnávky (ochutnávka čokolády, skvelej kávy, ovocných nápojov či BIO produktov) a zábavný fotokútik.

 

Medzinárodný deň detí

 2.6.

 Pri príležitostí Medzinárodného dňa detí bude pre malých aj veľkých pripravené skvelé popoludnie a veľká detská párty roka. Na všetkých čaká množstvo zábavy - modrá disco párty so Šmoulami, tanečná show s Chichi a jej kamošmi, skvelú atmosféru vytvorí kúzelník a zabavia aj veselí choduliari. Tešiť sa môžete na rôzne žonglérske kúsky či rozprávkové pesničky s moderátorkou Veronikou Hatala. Pripravený bude aj bohatý sprievodný program – nafukovací hrad, maľovanie na tvár, tetovacie studio, modelovanie balónikov a darčeky. Počas celého popoludnia nebudú chýbať súťaže o skvelé ceny.

 

Sladké vysvedčenie

29.6.2018  

Podobne ako po minulé roky, aj tento rok sme sa rozhodli odmeniť všetkých školákov! Pre všetky deti, ktoré prinesú vysvedčenie, je za odmenu pripravený sladký darček. Zábavné sprievodné aktivity navyše odštartujú skvelý začiatok prázdnin!

 

Výstavy obrazov

Počas jednotlivých mesiacov si budete môcť prezrieť v priestoroch Centro Nitra aj výstavy talentovaných umelcov. V máji to bude výstava Wiliam Caceres Garcia s názvom Máj a symfónia a počas júna sa môžete tešiť na fotografie Kapverdských ostrovov od p. Macuru.

 

Tešíme sa na vás!

 

 

 

 

 

 

 


 

logo_camp-david.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_triola.jpg
logo_exisport.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_talianka.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_soaphoria.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_favab.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_sevt.jpg
logo_tussi.jpg
logo_reserved.jpg