KVL víta jar s novou kolekciou

Dátum pridania: 13. 02. 2019

Pripraviť sa, pozor, ŠTART!

Ráno zazvoní budík a začína sa ďalší pretek. Medzi každodennými úlohami a vášňami potrebujete tajné zložky, ktoré Vás dovedú k víťazstvu ďalšieho dňa.

KVL víta jar s novou kolekciou, kolekciou navrhnutou a zloženou v súlade s meniacim sa počasím a všetkými potrebami, ktoré vyžaduje aktívny život.

Pre toto prechodné obdobie, obdobie medzi ročnými obdobiami, KVL navrhuje klasické oblečenie, okorenené neočakávaným zvratom. Aj keď si vyberiete džínsy alebo športový pár nohavíc, pohodlie a uvoľnený štýl budú dominovať Vášmu novému šatníku.

 

D Á M S K A  K O L E K C I A

V dámskej kolekcii dominujú vyvážené línie, ktoré prinášajú harmóniu športovému a neformálnemu štýlu.

Atleticky inšpirovaná móda je prekvapujúca kvôli unikátnym a neočakávaným detailom, ktoré premieňajú Váš každodenný rituál pri výbere oblečenia v zábavnú činnosť.

 

Buď hovoríme o sakách, mikinách, sukniach, voľných šatách alebo košeliach, všetky odevy odpovedajú na všetky potreby, ktoré prináša aktívny život. Momenty strávené v očakávaní na teplú jar, budú čoraz viac veselé pomocou farebných potlačí, ktoré nájdete na tričkách alebo iných módnych predmetoch.

Nová kolekcia džínsov prináša paletu farieb, nové štýly, nové línie a nové detaily.

 

P Á N S K A  K O L E K C I A

Tak ako dámska kolekcia, tak aj KVL kolekcia adresovaná pánom je otvorenou výzvou pre aktívny život, plný dobrodružstiev a prekvapivých momentov.

Paleta farieb si zachováva svoje klasické dominanty - modrá, biela, šedá, červená a čierna - ale prostredníctvom detailov prináša farebné inovácie, ktoré Vás pozýva objaviť.

 

Kolekcia KVL prináša modely inšpirované mestom, ktoré dokonale vyvažujú šport a neformálny štýl. Pánsky štýl je zvýraznený príležitostnými bundami, či už teplými alebo ľahkými, ktoré môžu byť zmiešané so športovo-ležérnymi nohavicami navrhnutými v novej kolekcii.

  

Vyjadrenie potlače, silné mužské farby, nové línie a strihy čakajú na to, aby boli objavené a nanovo interpretované vo Vašom každonennom oblečení.


 

logo_jysk.jpg
logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_bepon.jpg
logo_united-colors-of-benetton-kids.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_sevt.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_orion.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_datart.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_ccc.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_robel.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_talianka.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_anipet.jpg
logo_reserved.jpg
logo_billa.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_scan-quilt.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_delikateso.jpg