KVL víta jar s novou kolekciou


Pripraviť sa, pozor, ŠTART!

Ráno zazvoní budík a začína sa ďalší pretek. Medzi každodennými úlohami a vášňami potrebujete tajné zložky, ktoré Vás dovedú k víťazstvu ďalšieho dňa.

KVL víta jar s novou kolekciou, kolekciou navrhnutou a zloženou v súlade s meniacim sa počasím a všetkými potrebami, ktoré vyžaduje aktívny život.

Pre toto prechodné obdobie, obdobie medzi ročnými obdobiami, KVL navrhuje klasické oblečenie, okorenené neočakávaným zvratom. Aj keď si vyberiete džínsy alebo športový pár nohavíc, pohodlie a uvoľnený štýl budú dominovať Vášmu novému šatníku.

 

D Á M S K A  K O L E K C I A

V dámskej kolekcii dominujú vyvážené línie, ktoré prinášajú harmóniu športovému a neformálnemu štýlu.

Atleticky inšpirovaná móda je prekvapujúca kvôli unikátnym a neočakávaným detailom, ktoré premieňajú Váš každodenný rituál pri výbere oblečenia v zábavnú činnosť.

 

Buď hovoríme o sakách, mikinách, sukniach, voľných šatách alebo košeliach, všetky odevy odpovedajú na všetky potreby, ktoré prináša aktívny život. Momenty strávené v očakávaní na teplú jar, budú čoraz viac veselé pomocou farebných potlačí, ktoré nájdete na tričkách alebo iných módnych predmetoch.

Nová kolekcia džínsov prináša paletu farieb, nové štýly, nové línie a nové detaily.

 

P Á N S K A  K O L E K C I A

Tak ako dámska kolekcia, tak aj KVL kolekcia adresovaná pánom je otvorenou výzvou pre aktívny život, plný dobrodružstiev a prekvapivých momentov.

Paleta farieb si zachováva svoje klasické dominanty - modrá, biela, šedá, červená a čierna - ale prostredníctvom detailov prináša farebné inovácie, ktoré Vás pozýva objaviť.

 

Kolekcia KVL prináša modely inšpirované mestom, ktoré dokonale vyvažujú šport a neformálny štýl. Pánsky štýl je zvýraznený príležitostnými bundami, či už teplými alebo ľahkými, ktoré môžu byť zmiešané so športovo-ležérnymi nohavicami navrhnutými v novej kolekcii.

  

Vyjadrenie potlače, silné mužské farby, nové línie a strihy čakajú na to, aby boli objavené a nanovo interpretované vo Vašom každonennom oblečení.


 

logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_pepco.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_tom-tailor-mustang.jpg
logo_orange.jpg
logo_datart.jpg
logo_orion.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_ccc.jpg
logo_cropp-town.jpg
logo_4f.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_ok-moda.jpg
logo_samdex.jpg
logo_ozeta-pierre-cardin.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_lara-bags.jpg
logo_anipet.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_bata.jpg
logo_brloh.jpg
logo_soaphoria.jpg