Narodeninová oslava Centro Nitra ponúkne bohatý program pre všetkých

V tomto roku spolu oslávime už 13. narodeniny Centro Nitra! Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili tri dni trvajúci narodeninový Centro víkend.


V tomto roku spolu oslávime už 13. narodeniny Centro Nitra! Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili tri dni trvajúci narodeninový Centro víkend, ktorý ponúkne bohatý program skutočne pre každého. Počas prvého aprílového víkendu si na svoje si prídu dámy, páni i najmenší. Záleží nám totiž na tom, aby s nami narodeniny oslávili všetci, a to bez rozdielu. Čo vás čaká počas narodeninového víkendu?

Knižka plná zliav

Čo tak doplniť svoj šatník o nové jarné kúsky? Alebo by ste si radi zútulnili váš domov? Ideálny čas na nákupy v Centro Nitra bude práve počas narodeninového víkendu! Od piatka do nedele bude pre všetkých zákazníkov Centro Nitra pripravená špeciálna zľavová knižka, s ktorou budete môcť nakúpiť vo vybraných predajniach ešte výhodnejšie. Pozor však, zľavy budú platiť len počas víkendu 5.4.-7.4., preto odporúčame využiť na nákupy práve tento víkend. Zľavové knižky nájdete na špeciálnom pulte pri kaviarni Siestička.

NARODENINOVÁ OSLAVA

Veľkolepá narodeninová oslava bude prebiehať v sobotu 6. apríla. Pripravený je celodenný program plný sprievodných podujatí, koncipovaný tak, aby si prišiel na svoje naozaj každý. Pripravili sme aktivity pre dámy, pánov i pre najmenších. V sobotu od 10.00 do 18.00 tak môžete prežiť množstvo zábavy - súčasťou programu budú aj ochutnávky, súťaže i príjemný koncert.

Barber Show a ochutnávka piva pre pánov

Pánov nepochybne poteší stánok Barber Shop, v rámci ktorého si budú môcť nechať upraviť svoj účes či bradu úplne zadarmo. Inšpiráciu ponúkne špeciálna Barber Show, na ktorej predstavíme najnovšie trendy úpravy pánskeho stylingu. Súťaživí páni si môžu zmerať sily v súťaži o najsilnejšieho muža Centro Nitra, a to v dvíhaní 30 litrového sudu piva. Chýbať ale, samozrejme, nebude ani ochutnávka rôznych druhov pív v kaviarni Siestička.

Líčenie a módna prehliadka pre dámy

Dámy si môžu svoju chvíľku užiť v rukách skúsených vizážistiek – pripravený bude stánok, ktorý ponúkne návštevníčkam nákupného centra líčenie zdarma. Lákadlom bude nepochybne aj módna prehliadka, ktorá predstaví tie najlepšie outfity kolekcie jar/leto 2019 z vybraných predajní Centro Nitra. Tešiť sa môžete aj na odborné kozmetické poradenstvo, ochutnávku zdravých ovocných nápojov, kávy a BIO produktov i na rôzne workshopy.

Tvorivé dielne pre deti

Deti si užijú množstvo zábavy v kreatívnom detskom kútiku, v ktorom si budú môcť spolu s animátorkami nafukovať balóny a tvoriť z nich zvieratká. Pripravená bude aj tvorivá dielňa, kde budú deti vyrábať narodeninové priania – tie budú následne zaradené do súťaže. Počas celého programu budeme priania priebežne losovať, a tak budú mať deti možnosť vyhrávať skvelé darčeky celý deň. Pre tých, ktorí sa radi nechajú uniesť do sveta fantázie, bude k dispozícii maľovanie na tvár i trblietavé „tetovania“.

Odneste si z narodenín pamiatku

Mysleli sme i na to, aby ste si našu narodeninovú oslavu uchovali v pamäti čo najdlhšie. Aj preto sme pre vás pripravili kvetinový kútik s fotostenou, v ktorom vás s celou rodinkou odfotí profesionálny fotograf. Z 13. narodenín Centro Nitra si tak budete môcť odniesť i hmotnú pamiatku v podobe profesionálnej fotografie. Celým sobotňajším programom bude sprevádzať sympatická moderátorka Alena Stračiaková, známa z TV JOJ. Program doplní DJ a speváčka Queen Livvi, ktorá svojimi piesňami vytvorí skvelú atmosféru.

Prvý aprílový víkend ponúkne všetkým návštevníkom Centro Nitra mimoriadne bohatý program pre každého. Celým nákupným centrom sa bude niesť príjemná atmosféra, preto neváhajte a príďte osláviť narodeniny spolu s nami. Svoj záujem môžete vyjadriť aj v našej Facebook udalosti.

 

Tešíme sa na vás!

 

 

 


 

logo_royal-press.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_talianka.jpg
logo_bata.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_posta-a-pos-banka.jpg
logo_alltoys.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_4f.jpg
logo_exisport.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_ocelove-sperky.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_iron-horse.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_coffeeshop-company.jpg
logo_reserved.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_adam.jpg
logo_fotocentrum.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_mp3-sk-progamingshop-sk.jpg
logo_orange.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_grand-optical.jpg
logo_sportisimo.jpg