Nová kolekcia v Lee Cooper


 

D Á M S K A    K O L E K C I A

Aj v tomto roku sme na prvé miesto dali džínsovinu a na tejto látke, ktorá sa stáva nadčasovou, staviame našu kolekciu oblečenia. Od džínsových nohavíc v rôznych strihoch - každý ideálny pre ženskú siluetu - po košele, sukne a bundy, Lee Cooper prináša perfektné oblečenie pre túto novú sezónu.

Ženské línie sa ponechávajú a zachytávajú v zárezoch, ktoré zahŕňajú ženské siluety. Košele sú tenké - či už je to džínsová alebo károvaná bavlna, džínsové bundy sú tiež určené pre ženské krivky, určené na zdôraznenie postavy presýpacích hodín a spôsobujú efekt predĺženia siluety. Rifľové šaty, ktoré prichádzajú v rôznych prevedeniach a strihoch, nesú výrazné prvky a prekvapivé detaily, vďaka ktorým bude tento kus „nielen ďalším džínsovým oblečením“.

Dominantným štýlom je britský preppy štýl - s károvanými potlačmi, kombinovanými  s džínsami, sakami so znakmi vysokej školy, tenkými džínsovými košeľami, všetko doplnené jesennými kusmi IT: jemnými flísovými bundami a bombérovými bundami, ktoré sú ideálne pre bežné športové outfity.

 

P Á N S K A   K O  L E K C I A

Pánske jesenná kolekcia 2019 je tiež v súlade s britským štýlom inšpirovaným vysokou školou. Od štýlových kúskov studenej farby podľa jesene, ide všetko v smere, ktorý vyjadruje dynamický postoj zameraný na presné ciele.

Nájdeme tu bundy a prešívané vesty, tričká v rôznych farbách s logom Lee Cooper, silný motív vo svete módy, ekologické kožené bundy pre tých, ktorí milujú životné prostredie.

Štylisticky, v závislosti na štýle každého, nechýba kompletné džínsové alebo športové oblečenie, ani svetre.

 

Ak ste fanúšikom ľahkého štýlu, v tejto novej kolekcii sa Vám budú páčiť nohavice a svetre z pletenej látky s charakteristickými detailmi Lee Cooper. Doplňte vestu a tenisky na kompletný outfit.

Pre milovníkov pravého denimu, Lee Cooper priniesol kompletné oblečenie: bundy, košele, džínsy v správnom strihu, dokonca aj vaky a batohy crossbody.

S farebnou paletou podobnou dámskej kolekcii, s odtieňmi tmavomodrej, hnedej, čerešňovej, červenej, modrej a šedej, kolekcia Lee Cooper jeseň-zima 2019/2020 pre mužov vyžaruje čisto mužskú silu a postoj.

#WEARLONDON rozpráva príbeh o Vás a Vašich obľúbených džínsoch. Kvalitné džínsy s nápismi a červeným štítkom Lee Cooper, ktorý symbolizuje autentický britský denim, pôvodný východný Londýn, s tradíciou z roku 1908.


 

logo_music-a-cafe-nitra.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_home-credit.jpg
logo_cetelem.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_subway.jpg
logo_exisport.jpg
logo_belda-sport.jpg
logo_presinsky-co.jpg
logo_adam.jpg
logo_sp-sv-vojtecha.jpg
logo_d-ara-fashion.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_marionnaud.jpg
logo_raiffeisen-bank.jpg
logo_reserved.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_manufaktura.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_talianka.jpg
logo_casino-admiral.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_kara-trutnov.jpg