Jesenné potulky v Centro Nitra: Na svoje si príde celá rodina

Ak hľadáte príjemné miesto, kam môžete zájsť so svojou rodinou či známymi na kávu alebo chutný zákusok, Centro Nitra je pre vás tou správnou voľbou.


Hoci nás tohtoročný október obdarúval slnečnými dňami, zdá sa, že november sa už pomaly, ale isto hlási o slovo. Ak hľadáte príjemné miesto, kam môžete zájsť so svojou rodinou či známymi na kávu alebo chutný zákusok, napríklad v sychravom počasí, Centro Nitra je pre vás tou správnou voľbou. Vďaka svojej rozľahlosti ponúka niekoľko možností na trávenie voľného času úplne každému.

COFFEESHOP COMPANY

Coffeeshop Company vás privíta hneď v úvode, pri hlavnom vstupe do nákupného centra. Je vyhľadávanou kaviarňou mnohých ľudí, ktorí si potrebujú vychutnať chvíľku so svojimi priateľmi, rodinou alebo známymi. Dopriať si môžete kávičku, čaj alebo limonádu a k tomu chutný koláč či sendvič – z bohatej ponuky si vyberie každý. Coffeeshop je obľúbený aj u rodín s deťmi – k dispozícii je totiž detský kútik so šmykľavkou. Kaviareň sa nachádza v otvorenom prostredí, preto máte pocit, že ste uprostred všetkého diania v Centre.

SIESTIČKA

Siestička je kaviareň nachádzajúca sa v priamom srdci Centra. Na rozdiel od Coffeeshopu, ktorý je vsadený do priestoru, ide o uzatvorenú kaviareň, v ktorej nájdete pokoj a pohodu. Ide o vyhľadávané miesto pre obchodné stretnutia, ale i pre priateľské stretnutia so známymi. Príjemný interiér, dotvorený živým zeleným machom na stenách a dobovým pianom zabezpečí, že sa budete v Siestičke cítiť mimoriadne dobre. Personál vám ochotne poradí s výberom kávy, limonády, piva, chutného dezertu i hlavného jedla.

MUSIC A CAFE

Ako už samotný názov napovedá, ide o hudobnú kaviareň, ktorá okrem zážitku z príjemného posedenia pravidelne ponúka svojim návštevníkom aj hudobné večery. Vystúpili tu napríklad kapely Medial Banana, Smola a hrušky, spevák Robo Opatovský, speváčky Andrea Zimányová, Katarzia a mnohí ďalší. Obľúbeným miestom návštevníkov kaviarne Music a Cafe je letná terasa, ktorá poskytuje dostatok priestoru aj pre letné koncerty na terase. Počas tohto leta sa ich tu odohralo dovedna deväť a tešili sa veľkej účasti všetkých milovníkov hudby. 

Reštaurácia TANTAL

Reštaurácia Tantal je obľúbeným miestom ľudí, ktorí vyhľadávajú dobré jedlo a zároveň aj pokojné miesto na stretnutie. Interiér talianskej reštaurácie je priestranný a útulne zariadený. Ak si potrpíte na kvalitné jedlo, ste na správnej adrese. Chutné jedlá pripravujú skúsení kuchári len z prvotriednych surovín a od overených výrobcov. Ak teda hľadáte spojenie kvality a cenovej dostupnosti, reštaurácia Tantal bude pre vás určite tou správnou voľbou.

Detský kútik

V Centro Nitra nie je núdza ani o aktivity pre deti. Priestoru pri zadnom výťahu dominuje detský kútik, ktorý prešiel začiatkom roka kompletnou rekonštrukciou. Pribudli nové hracie elementy a zvýšila sa tiež bezpečnosť detí i rodičov. Detský kútik sa denne teší mimoriadnej obľube u najmenších návštevníkov Centro Nitra. Ak preto chcete svojim ratolestiam dopriať chvíľu detského šantenia, určite popri nákupoch neobíďte detský kútik.

Výstava obrazov

Aj vy máte občas dni, kedy potrebujete rozveseliť a vidieť niečo pozitívne? Radosť do života dokážu vniesť aj obrazy, ktoré každý mesiac vystavujeme v Centro Nitra. Popri nákupoch tak máte možnosť pristaviť sa pri profesionálnych maľbách od rôznych talentovaných autorov, z ktorých ide nesmierny pokoj a inšpirácia. Nezabudnite sa preto pristaviť v centrálnej časti nákupného centra – do konca októbra si môžete prezrieť výstavu s názvom Anjeli od autorky Evy Lehoťákovej. 

 

Prajeme vám tú najkrajšiu jeseň v Centro Nitra!

 


 

logo_adam.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_samdex.jpg
logo_sevt.jpg
logo_talianka.jpg
logo_ccc.jpg
logo_la-koliba.jpg
logo_vub-a-s.jpg
logo_planeta-food.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_lekaren-benu.jpg
logo_crystalcar-rucna-autoumyvaren.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_gallery.jpg
logo_favab.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_slsp-a-s.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_kika.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_telekom-centrum.jpg
logo_prva-stavebna-sporitelna-a-s.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_robel.jpg
logo_kara-trutnov.jpg
logo_billa.jpg
logo_tescoma.jpg
logo_u-frantiska.jpg