SPORTISIMO SK pri svojej expanzii na Slovenský trh, využíva všetky pozitívne skúsenosti, získané pri budovaní značky SPORTISIMO na českom trhu. Na prelome novembra a decembra roku 2008 otvorilo SPORTISIMO na Slovensku prvé 2 nové predajne - Nitra, Poprad. V nastúpenom trende dynamicky pokračujeme a v súčasnosti už na Slovensku máme otvorených 27 kamenných predajní a už po druhé v Nitre.

Svojim zákazníkom ponúkame široký výber z kompletnej ponuky lyží, lyžiarskej výbavy, potrieb na futbal, halové a raketové športy, beh alebo fitnes. Nájdete u nás tiež všetko na cyklistiku, in-line, turistiku, vodné športy, ďalej rotopedy a posilňovacie stroje, odevy a potreby na voľný čas a mnoho ďalšieho. Aj tých najmenších športovcov vybavíme od hlavy až po päty, na rôzne druhy športov za každého počasia. U nás nájdete nielen všetko potrebné na šport, ale aj na voľný čas.

 

 Prezrite si nový leták Sportisimo

Dátum pridania: 04. 04. 2019

Pripravte sa na nové zážitky. Výhovorky na zlé počasie alebo nedostatok vybavenia u nás nie je v kurze. Vďaka novému aktuálnemu letáku sa vybavíte aj na aprílové počasie. Mrknite na aprílový leták www.sportisimo.sk/aktualny-letak

logo_exisport.jpg
logo_rebeka.jpg
logo_alain-delon.jpg
logo_tantal-pizzeria-restauracia.jpg
logo_siesticka.jpg
logo_camp-david.jpg
logo_fresh-point.jpg
logo_robel.jpg
logo_michell-fashion.jpg
logo_prima-banka.jpg
logo_sportisimo.jpg
logo_mystic-and-beauty.jpg
logo_diamond-beauty.jpg
logo_martinus.jpg
logo_u-frantiska.jpg
logo_delikateso.jpg
logo_gallery-men.jpg
logo_locoburger.jpg
logo_bata.jpg
logo_bb-design.jpg
logo_mobilonline.jpg
logo_fashionpoint.jpg
logo_camaieu.jpg
logo_omega.jpg
logo_anipet.jpg
logo_fortuna.jpg
logo_favab.jpg
logo_royal-press.jpg
logo_talianka.jpg
logo_planeta-food.jpg